Płatności w kasynie online przez Skrill

Skrill

Łatwa rejestracja za pomocą Skrill

Ogromną zaletą Skrill jest jego prostota i bezpieczeństwo. Wszystko, czego potrzebujesz, aby się zarejestrować, to dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport) oraz paragon lub rachunek, na którym widnieje Twój adres. Może to być rachunek za prąd, telefon, internet itp. Po weryfikacji, która trwa zaledwie kilka minut, możesz przelać pieniądze na swoje nowo utworzone konto Skrill i zacząć korzystać z usługi.

Przelej środki do swojego e-portfela Skrill

Skrill

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo wpłat i wypłat, Skrill jest regulowany przez brytyjskiego regulatora FCA. Więc nie musisz się martwić, że jest to podejrzana usługa prowadzona gdzieś z raju podatkowego lub piramidalna firma z szemraną przeszłością. Twoje pieniądze są całkowicie bezpieczne.

Możesz dokonać wpłaty na kilka sposobów. Za pomocą karty kredytowej, karty debetowej, przelewu bankowego lub innego portfela online (Neteller), za pomocą Bitcoin, za pomocą Paysafecard, Trustly i Paysafecash. Wypłaty są podobne. Ze Skrill możesz przesłać pieniądze na swoje konto bankowe lub bezpośrednio na swoją kartę debetową/kredytową. Możesz również wyposażyć się w kartę Skrill (Mastercard), która działa jak zwykła karta debetowa i wtedy możesz wypłacać pieniądze z bankomatu.

Jednym z głównych powodów, dla których Skrill jest tak popularny, jest szybkość transferów pieniężnych. Niezależnie od tego, czy płacisz, czy odbierasz, pieniądze znajdą się na Twoim koncie, jeśli nie natychmiast, to w ciągu maksymalnie kilku minut.

Opłaty i ograniczenia

Skrill

Nawet w przypadku Skrill, niektóre usługi są płatne, podczas gdy inne są darmowe. Nie ma opłat za otwarcie i prowadzenie konta, dokonywanie płatności online u sprzedawcy, ani za otrzymywanie pieniędzy. Należy jednak zaznaczyć, że utrzymanie konta jest darmowe, jeśli zalogujesz się na Skrill przynajmniej raz lub dokonasz transakcji przez rok. Jeśli tego nie zrobisz, z Twojego konta będzie co miesiąc potrącana opłata w wysokości 5,00 EUR.

Niektóre inne transakcje są również płatne na Skrill. Na przykład, zapłacisz dodatkowo za wpłatę pieniędzy na konto Skrill (1%), za wysłanie pieniędzy na adres e-mail lub inne konto Skrill (1,45%), za wypłatę pieniędzy przez VISA (7,50%), za wypłatę pieniędzy przelewem bankowym (5,50 $) lub za wypłatę pieniędzy z bankomatu przez Skrill (1,75%). Te opłaty są ważne w momencie pisania tego tekstu, ale mogą ulec zmianie w czasie.

Aby w pełni wykorzystać możliwości Skrill, zdecydowanie zalecamy zainstalowanie aplikacji mobilnej Skrill. Jest ona dostępna zarówno dla systemów iOS, jak i Android, a oprócz innych korzyści sprawi, że całe Twoje konto Skrill będzie bezpieczniejsze i łatwiejsze w obsłudze.

Wreszcie, musimy jeszcze wspomnieć o ograniczeniach. Natkniesz się na nie szczególnie wtedy, gdy będziesz chciał skorzystać z Skrill bez weryfikacji. Jeśli dokonasz weryfikacji, zdecydowana większość limitów zniknie. Weryfikacja składa się z kilku etapów, a każdy warunek spełniony w danym etapie powoduje usunięcie kolejnego ograniczenia. Jeśli lubisz czuć się wyjątkowo, a podstawowe konto nie jest wystarczające, Skrill oferuje kilka rodzajów kont VIP z różnymi korzyściami. Większość z nich zależy od ilości transakcji dokonanych przez Ciebie w określonym czasie.

Wraz z nadejściem kryptowalut, Skrill poczynił wielkie postępy również w tej dziedzinie i jeśli jesteś jednym z ich fanów, docenisz fakt, że serwis stara się być jak najbardziej otwarty na tę coraz bardziej popularną nowość.

Korzyści

  • Wpłaty w czasie rzeczywistym (natychmiastowe);
  • strona internetowa i wsparcie w języku czeskim;
  • wysokiej jakości aplikacja mobilna;
  • niskie opłaty w porównaniu do innych e-portfeli;
  • wyślij pieniądze na cały świat.

Wady

  • opłaty od wpłat i wypłat;
  • opłaty czasami się zmieniają;
  • wypłaty mogą trwać od 1 do 24 godzin.

Lucille Francis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *