Jak wygrać na loterii i nie zwariować

Loteria

Wspaniale jest złożyć wypowiedzenie na stół, kupić duży dom z basenem, szybki samochód, podróżować po świecie i rozdzielać pieniądze po rodzinie. Jednak po kilku latach może się okazać, że pukasz do drzwi swojego byłego szefa z podkulonym ogonem, tłumacząc się, że nie miałeś na myśli tego, co powiedziałeś.

Abyś nie oszalał od szalonych wygranych, oto kilka rad, jak przez to wszystko przebrnąć i cieszyć się życiem i pieniędzmi.

Uspokój się i nie spiesz się

Podstawową radą jest oddychanie. Nie podejmuj żadnych impulsywnych decyzji. Spać raz, dwa, sto razy… Początkowy szał jest obciążeniem dla psychiki, a możliwość spełnienia marzeń jest kusząca, ale na to jest jeszcze dużo czasu. Po wygranej dobrze jest działać z chłodną głową. Nie ma pośpiechu, pieniądze nie znikną i nic ważnego Ci nie umknie. Nie ma potrzeby wpadać w panikę i gonić za bzdurami.

Skorzystaj z porady eksperta

Loteria

Żadna naprawdę dobra loteria nie zostawi Cię na pastwę losu. Przynajmniej zaoferują Ci fachową pomoc po wygranej. Czy to finanse, inwestycje, czy nawet psycholog. Zalecamy korzystanie z nich wszystkich, tak, nawet z psychologa. W powódź emocji wniosą rozsądek i racjonalne podejmowanie decyzji. Potraktuj to naprawdę jako pomoc. Słuchaj i korzystaj z rad.

Nie zwracaj na siebie uwagi

Kiedy dwa Jaguary i Maseratti pojawiają się przed Twoim mieszkaniem w ciągu kilku dni, prawdopodobnie trudno będzie Ci zachować anonimowość. Jednak bardzo ważne jest, aby pozostać tak niepozornym, jak to tylko możliwe. Operatorzy loterii nie ujawniają tożsamości swoich zwycięzców na mocy umowy i dokładnie wiedzą, dlaczego to robią. Nie masz pojęcia, ilu (starych) nowych „przyjaciół” i znajomych możesz nagle mieć. W 2015 roku, zwycięzca z Czech wygrał $ 90,000,000 w loterii Eurojackpot. Do dziś nikt nie wie, kto to był i dobrze. Weźmy przykład. Możesz chwalić się innymi rzeczami niż szybkie pieniądze.

Spłać wszystkie swoje długi i zapewnij byt swojej rodzinie

Niewiele osób w dzisiejszych czasach nie ma kredytu hipotecznego lub pożyczki. Wygrana to świetny sposób na pozbycie się tych uciążliwych zobowiązań. Jednak i tu zachowaj rozsądek, poczekaj na okres, w którym będziesz mógł spłacić swoje długi bez zbędnych opłat, nie zasilaj niepotrzebnie banków, nawet jeśli wydaje Ci się, że to drobniaki. Pomóż swojej najbliższej rodzinie. Na przykład przeznaczyć te pieniądze na lepszy start w życie własnych dzieci; kiedyś będą chciały się usamodzielnić, a mieszkanie czy pieniądze na studia zawsze się znajdą.

Inwestuj tak, aby pieniądze same na siebie zarabiały

Loteria

Przy całej tej radości i niesamowitym uczuciu wielkiej wygranej trudno sobie wyobrazić, że może nadejść czas, kiedy finanse wyschną. A bez dobrze przemyślanego planu na utrzymanie zarobków jest to bardzo prawdopodobne, jeśli nie pewne. Dlatego poleciliśmy doradcę inwestycyjnego. On lub ona może pomóc Ci znaleźć opcje inwestycyjne o niskim ryzyku, które, przy dużej ilości kapitału (który posiadasz), mogą zarobić wygodną miesięczną rentę dożywotnią dla Ciebie, Twoich dzieci i dzieci Twoich dzieci. Obracanie pieniędzmi w taki sposób, aby generować dodatkowy dochód każdego miesiąca jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie można zrobić ze swoimi wygranymi.

Spełnij swoje marzenie

Nie chcemy, aby ten artykuł dotyczył jakichkolwiek zobowiązań. Tak więc, życzę powodzenia na koniec. Wygrałeś, musisz się nagrodzić. Spełnij swoje najskrytsze marzenie i kup sobie coś, czego od dawna pragniesz. Oczywiście, powinno to być coś, co sprawia, że jesteś szczęśliwy. Coś, co sprawi Ci radość na dłuższą metę, albo co zapamiętasz na długo. Ale nawet marzenia powinny być wykonywane z umiarem, a wierzcie nam, posiadanie własnej wyspy na Karaibach może brzmieć świetnie, ale wiąże się to ze stertą kłopotów i inwestycji. Więc użyj zdrowego rozsądku i będzie dobrze, pieniądze będą trwać.

Lucille Francis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *